حاشیه رویدادهای خبری

نقدی بر تصمیم گیری مدیران اقتصادی از نگاه یک خبرنگار
 
پروژه های عمرانی تکمیل نشده یکی پس از دیگری افتتاح می شوند
ساعت ۳:٠٦ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٦ خرداد ۱۳۸۸ : توسط : کامران نرجه

 

ما خبرنگاران بی سواد که هرو  از  بر  تشخیص نمی دهیم ، چشم مان را به روی افتتاح دهها پروژه نیمه تمام بسته ایم و دائما در وبلاگ های خود  از افتتاح طرح های عمرانی تکمیل نشده می نویسیم . .... انگار که سوژه ای غیر از این نداریم   !!!

در همین وبلاگ پر بیننده ( با احتساب خودم ) من بیسواد چند بار نوشتم که فلان پروژه راه و ترابری امروز افتتاح شد و فردا برای ادامه عملیات ساخت و ساز ، بسته شد .

در ادامه  سریال شیرین کاری های مدیریتی در وزارت راه و ترابری  و بهره برداری از طرحهای عمرانی تکمیل نشده ، راه آهن اصفهان - شیراز نیز که هفته گذشته به دست مبارک وزیر راه و ترابری افتتاح شده بود ، جهت ادامه عملیات ساخت و ساز بسته شد.

خبرگزاری کار ایران ( ایلنا ) امروز گزارش داد :

درحالی راه‌آهن 506 کلیومتری اصفهان– شیراز روز 13 خردادماه توسط معاون اول رییس جمهور افتتاح شد که بنا به اظهارات منابع آگاه این راه‌آهن پس از افتتاح توسط مسؤولان امر و عبور اولین قطار حامل زائران شیرازی به سمت تهران، برای تکمیل پروژه تعطیل شد تا عملیات بلاست‌ریزی و تراورسها تکمیل و ارتباطات ایستگاه‌ها برقرار شود؛ چراکه با وضعیت فعلی این راه‌آهن آماده بهره‌برداری نیست و عبور قطار از این محور حادثه‌آفرین خواهد بود.

طی هفته آینده احتمالا آزاد راه تهران - شمال و سایر طرحهای حمل و نقل که هنوز بودجه ساخت و ساز آنها تامین نشده است ، به بهره برداری خواهند رسید